Ak Turizm Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Yerel otobüs firmaları özellikle kuruldukları şehir ve çevresine hizmet eden firmalar olarak önümüze çıkıyor. Ancak bazıları çok daha uzak şehirleri birbirine bağlıyor. Bunlardan biri de 1993 yılında kurulan Ak Turizm. Kahramanmaraş’ta kurulmasına karşın günümüzde başka şehirlerde hizmet veren bir otobüs firması olarak öne çıkıyor. Ak Turizm’den otobüs bileti alırken farkvar üzerinden avantajlardan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda otobüs firmaları hakkında bilmeniz gereken her detayı bulacağınız bu yazımızda sizin için Ak Turizm’i inceledik.

Otobüs Firmaları : Ak Turizm Hakkında

Otobüs Firmaları : Ak Turizm Hakkında

Ak Turizm 1993 yılında Kahramanmaraşta kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Genel Merkezi Kahramanmaraş’ta olan otobüs firması birçok şehre sefer düzenlemektedir.

İlk kurulduğu günden bu yana rakiplerinin önüne geçmek isteyen Ak Turzim, vizyonu ve misyonunu kalite ve memnuniyet üzerine kurmuş ve inanılmaz bir hizmet anlayışı ile yolcularını taşımaya devam ediyor Üstelik kendisini sürekli geliştiren bir şirket olmasının yanı sıra oldukça uygun otobüs bileti satın alma fırsatlarını farkvar üzerinden sunuyor.

Ak Turizm Hangi Şehirlere Sefer Düzenliyor

Bir otobüs firması için en önemli şey hangi şehirlere sefer düzenlediğidir. Ak Turizm, Kahramanmaraş tabanlı bir otobüs firması olsa da şu an için online bilet satışından da görülebileceği üzere Kahramanmaraş’tan toplamda 17 şehre sefer düzenliyor. Bu şehirler arasında Kahramanmaraş’a yakın şehirler ve uzak şehirler olduğu dikkat çekiyor.

Hizmet verdiği şehirler arasından en çok dikkat çekenleri arasında İstanbul, İzmit, Ankara ve Eskişehir gibi oldukça büyük ve önemli şehirlerinde yer aldığını görebilirsiniz. Bu şekilde Kahramanmaraş’ı Türkiye’nin en önemli şehirlerinden bazıları ile bağlayarak hizmet veriyor.

Sefer düzenlediği şehirlerden diğerleri ise Aksaray, Balıkesir, Bursa, Bozöyük, Konya, Samsun, Kayseri, Mersin, Isparta olmak üzere 17 şehre hizmet veriyor. Bu seferlerde kullanılan otobüsler ise oldukça modern ve teknolojik olmaları ile dikkat çekmektedir.

Ak Turizm Elite Class

Otobüs firmalarının birbirinin önüne geçmek adına yolcuklarına mükemmel bir deneyim yaşatma hedeflerini yerine getirmek amacı ile Ak Turizm’in attığı adımlar dikkat çekiyor. Rakiplerinin önüne geçmesini sağlayan Elite Class yolculukları, yolcular için lüks bir deneyim sunuyor. Diğer otobüslere göre Elite Class otobüs yolculukları daha rahat ve lüks. Bunun yanı sıra her koltukta geniş ekran bir otobüs eğlence sistemleri birçok özeliğinin yanı sıra Lig Tv’ye bile sahip. Bu şekilde mükemmel bir televizyon görevini görüyor. Üstelik bu otobüslerde ücretsiz Wi-Fi hizmeti de alabiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*