Ankara’ya Yolculuk İçin Seçebileceğiniz Metro Turizm Otobüs Seferleri

Ankara, Türkiye’nin başkenti olarak gün içinde bir çok otobüs firmasının rotaya sahip olduğu şehirdir. Özellikle iş adamlarının seyahat ettiği bu şehir aynı zamanda üniversite öğrencilerinin de en çok geldiği şehirlerden biridir. Otobüs yolculuğu ise daha bütçe dostu bir yolculuk isteyenlere ya da geldikleri şehirde havaalanı bulunmayan yerlerden gelenler için bir seçenek sunuyor. Bu firmalar birbiri ile rekabete girmek için farklı kampanyalar ve özellikler sunuyor. Bu şirketlerden biri de Metro Turizm’dir. Ankara Metro Turizm otobüs bileti alarak oldukça konforlu ve ekonomik bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Ankara Metro Turizm Otobüs Yolculuğu : Metro Turizm

Türkiye’nin en çok yolcu taşıyan firmalarından biri olan Metro Turizm, 1992 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Bir günde yaklaşık 1550 adet sefere ev sahipliği yapan otobüs firması, geniş filosunda 1373 otobüse sahiptir. Bu otobüsler içinde farklı modellerde bir çok seçenek bulunuyor.

Gün geçtikçe deneyimleri ve tecrübeleri ile yolcularına daha rahat bir otobüs yolculuğu sunmayı hedefleyen Metro Turizm, 2+2, 2+1 ve diğer otobüs seçenekleri ile herkesin en favori otobüse sahiptir. 86 ilde 1109 satış noktası ve bu şehirlerde yolcularının gitmek istedikleri yere kolay bir şekilde ulaşabilecekleri servisleri de bulunuyor.

Metro Turizm Ankara Otobüs Bileti

Metro Turizm, seferleri arasında en önem verdiği rotalarının başında da Ankara otobüs seferleri bulunuyor. Neredeyse Metro Turizm’in bulunduğu tüm şehirlerden Ankara’ya seferi bulunuyor. Bunda şehrin başkent olmasında büyük bir önem bulunuyor.

Ankara otobüs seferleri arasında oldukça uygun fiyatlarda bilet bulabileceğiniz Metro Turizm’den rezervasyon yaptırırken bilet fiyatlarını iyice karşılaştırmanızda fayda var. Hem kendi internet sitesinden online bilet alabilir hem de üçüncül internet sitelerinden oldukça uygun otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Metro Turizm Passenger Card

Ankara otobüs biletini Metro Turizm üzerinden alarak avantajlarından faydalanabileceğiniz bir diğer özelliği ise otobüs firmasının Passenger Card özelliğidir. Yolcularına sunduğu ve bilet fiyatlarında indirim sağlayan bu üyelik kartını alarak Ankara’ya çok daha uygun fiyatlara seyahat edebilirsiniz. Böylece hem daha ekonomik hem de avantajlı bir şekilde yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*