Swiss International Airlines İle Uçacaklar İçin Bilgiler

Dünya üzerinde hizmet veren bir çok havayolu şirketi vardır. Eğer sizde deneyimli bir gezginseniz zaten söyleceğimizi çok iyi biliyorsunuz. Ama değilseniz bu tavsiyemiz size yardımcı olabilir. Dünyanın neresine gidecekseniz gidin oraya giden en uygun uçak bileti verebilecek havayolunu bulmanız bütçenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle Swiss International Airlines ile bir gün uçabilirsiniz. İşte ucuz uçak bileti bulabileceğiniz havayolu şirketlerinden biri olan Swiss International Airlines Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey bu yazıda yerini alıyor.

Swiss International Airlines Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey : Nerelere Uçuyor

Swiss International Air Lines, İsviçre’nin bayraklı ve ulusal havayolu şirketidir ve Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika ve Asya’ya birçok uçuş gerçekleştirmektedir. SWISS Global Air Lines, Swiss International Air Lines’ın% 100 iştirakidir. Swiss International Air Lines, Abu Dabi, Accra, Cezayir, Amsterdam, Atina, Atlanta, Pekin, Beyrut, Kiev, Jakarta, Lizbon, Londra, Zürih, Tokyo, Tahran, Stockholm ve diğerleri gibi birçok noktaya uçuyor.

Havayolu, Zürih ve Cenevre’den dünyanın dört bir yanındaki 49 ülkede 106 noktaya hizmet veriyor. 95 uçak filosuyla SWISS, her yıl 16 milyon yolcu bölgesini taşıyor. 18 AVRO RJ 100 uçağı filosu, Avrupa genelinde 30 noktaya uçuyor. Avros RJ100 yakında değiştirilecek modern Bombardier CSeries 100/300. Ocak 2016’dan itibaren, İsviçre Küresel Hava Hatları mevcut SWISS rota ağında altı adet Boeing 777-300ER ile çeşitli uzun mesafeli varış noktalarına da hizmet verecek.

Swiss International Air Lines, Zürih Havaalanındaki ana merkezine sahiptir ve bir Star Alliance üyesidir. Swiss International Air Lines, Adria Airways , Air Canada , Air China , Air France , Air Malta , EgyptAir, El AL, Lufthansa, LOT Polish Airlines ve diğerleri dahil olmak üzere birçok havayoluyla anlaşma anlaşması imzaladı .

Bilet Sınıfları : Ekonomi Sınıfı

Ekonomi Sınıfı’ndaki uçuş süreniz ne olursa olsun, rahatça oturabilirsiniz. Gece uçuşlarında bile, ayarlanabilir koltuk başlıkları iyi bir gece uykusu almanızı sağlar. Et sever mi yoksa vejetaryen mi? İki sıcak yemek arasında seçim yapabilirsiniz. Üstelik havayolunun şarap ve alkollü içkiler dahil tüm içecekleri hizmete dahildir. 

Özel ihtiyacı olan çocuklar için, özel yemekler önceden çevrimiçi olarak ücretsiz sipariş edilebilir. Havayolunun uçak içi eğlence sistemini kullanarak 140’ın üzerinde film, TV programı ve oyun arasından seçim yapın. Biletiniz, uçuşunuzda bir adet el bagajı ve kontrol edilmiş bagaj içermektedir. İsterseniz kolayca çevrimiçi olarak ek bagaj rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Hızlı ve sıra olmadan kontrol edin. Online check-in sizi birkaç adımda biniş kartınıza götürür.

Business Sınıfı

Gemide sizi özel bir servis bekliyor. Seyahat uzmanları, birkaç kez havayolunun Business Class’ını Avrupa’da en iyisi olarak seçtiler. Business sınıfındaki bir uçuştan sonra indiğinizde, her zamankinden daha rahat olursunuz.

Tüm uzun mesafeli uçuşlarda Business düz yataklı koltukları kendi kişisel ekranınızla bulacaksınız. Koltukların modüler düzenlenmesi (çift ve tek kişilik koltuklar) maksimum mahremiyet ve hareket serbestliği sağlar.

Hafif Hızlı Yemek olarak veya kaliteli şaraplar eşliğinde çeşitli yemeklerde ödüllü mutfağımızın tadını çıkarın. Ayarlanabilir ekranınız ve çeşitli kaliteli dergileriniz size çeşitli eğlenceli uçuş eğlencesi sağlayacaktır. Swiss International Airlines, SWISS Universe dergisini yalnızca Business ve First Class’taki konuklara sunmaktadır. Ayrıcalıklı bir salonda ayrılana kadar zaman geçirebilirsiniz. Business Class yolcu olarak, dünyanın her yerinden SWISS ve Star Alliance İş Ortağına erişebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*