Vueling Airlines Uçak Bileti Rezervasyonu Hakkında Her Şey

Vueling Airlines, SA Barcelona , İspanya merkezli bir düşük maliyetli havayolu . 2004 yılında kurulan, şu anda İspanya’nın en büyük ikinci havayolu şirketidir. Vueling ismi, İspanyolca anlamına gelen ‘Vuelo’ kelimesinden geliyor. Havayolunun başlıca havaalanı merkezleri, Barselona’daki El Prat Havaalanı ve Roma’daki Leonardo da Vinci – Fiumicino Havalimanı’dır. Vueling, Avrupa, Afrika ve Asya dahil olmak üzere birçok kıtada 100’den fazla noktaya hizmet vermektedir. Vueling, Londra Heathrow, Manchester, Birmingham, Cardiff, Edinburgh ve Leeds gibi İngiltere’deki birçok havaalanına uçuyor. Popüler yerler arasında Barselona , Alicante , Bilbao ve Paris bulunur. Vueling’in sadakat programı, uçuş sınıfından bağımsız olarak tüm uçuşlarda puan kazanmanızı sağlar. Vueling Airlines Uçak Bileti rezervasyonu yaptırmayı planlıyorsanız işte bu havayolu firması hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazıda sizi bekliyor.

Vueling Airlines Uçak Bileti : Koltuk Düzeni

Vueling Airlines Uçak Bileti : Koltuk Düzeni

Vueling’in kullandığı ana uçak Airbus A320’dir. Bu uçakta bir oturma adımı (koltuğunuz ile önünüzdeki oturma yeri arasındaki mesafe) 29 inç ve 17,7 inç genişliğindedir. Bu, Ryanair’in 30 cm’lik oturma alanına sahip ana uçağı Boeing 737-800’den biraz daha küçük. Vueling, biri ekstra bacak odası içeren çeşitli oturma seçenekleri sunmaktadır. Bu koltuklardan birini oturtmak istiyorsanız, mümkün olan en kısa sürede yükseltin: her uçuşta sınırlı sayıda ekstra koltuk boşluğu vardır.

Check-In Uygulamaları

Vueling Airlines Uçak Bileti

Vueling ile cep telefonunuzu veya bilgisayarınızı kullanarak check-in yapabilirsiniz. Biletinizi havaalanında gösterebilmeniz gerekir ve bu Vueling akıllı telefon uygulamasına yazdırılabilir veya indirilebilir. Yerinizi daha önce seçtiyseniz, bilet satın alma onay e-postanızı alır almaz ve ayrılmadan 4 saat öncesine kadar check-in yapabilirsiniz. Biletinizi rezerve ederken koltuk rezervasyonu yapmadıysanız, ayrılmadan 7 saat ve 4 saat öncesine kadar çevrimiçi check-in yapabilirsiniz.

Uçak Hizmetleri

Vueling’in Mükemmellik Ücretini satın alırsanız, yemekler de dahildir. Tipik yiyecekler arasında sıcak içecekler ve çikolata barları, atıştırmalık jambonlu jambon ve sandviç gibi atıştırmalıklar bulunur. Basic Fare ve Optima bilet sahipleri teknede atıştırmalık satın alabilirler.

Vueling Airlines Uçak Bileti İle Çok Az Geç Kalkan Uçaklar

Gecikmeler gerçekleşirken, çoğu Vueling uçuşu 15 dakika içinde veya planlanan varış zamanlarının altında gerçekleşmektedir. Bu da havayolu şirketinin dakiklik konusunda oldukça bilinir olmasını sağlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*